Глибокорозпушувачі

Глибокорозпушувачі

Перевага обробки ґрунту глибокорозпушувачами RAVARDI серії DEEP

  • зберігається грунтова волога;
  • грунт грунтується на велику глибину, до 55 см, без пошкодження верхнього родючого пласта;
  • обробка може виконуватись на різних грунтах;
  • запобігає водному та вітровому руйнуванню ґрунтів;
  • накопичення вологи та кисню в осінньо-зимовий період та їх консервація;

Глибокорозпушування передбачає обробіток ґрунту без обороту пласта із збереженням поверхневого шару (мульчу). Це більш глибокий тип робіт у порівнянні з іншими ґрунтообробними знаряддями - до 55 см. Дані операції виконують за допомогою глибокорозпушувачів Раварді, моделями DEEP 250/5, DEEP 300/7, DEEP 400/9

Рослинні залишки, що залишаються на ґрунтовій поверхні, запобігають подальшому випаровуванню. Як правило, ці залишки перемішуються із ґрунтом на глибину до 15 см, тому на поверхні утворюється багатий органікою шар, що, у свою чергу, є ще однією перевагою використання глибокорозпушувачів RAVARDI.

Обробка глибокорозпушувачами руйнує плужну підошву, що утворилася за попередні роки. Це дозволяє зберігати необхідну вологу та кисень у ґрунті. Ви побачите реальний ефект дуже швидко.

Глибокорозпушування - найоптимальніший агроприйом, що дозволяє накопичити і запасти вологу в глибоких шарах ґрунту. Будь-яке знаряддя, що працює зі зміщенням ґрунту - борона, культиватор або плуг - на важких ґрунтах (чорнозем або суглинки) залишає ущільнення, яке називається плужною підошвою. Через неї волога не може потрапити в глибші шари ґрунту і насичує тільки верхні, що при великій кількості опадів призводить до заболочування полів.

До того ж така волога довго не висихає і не дає розпочати весняні польові роботи у ранні, оптимальні терміни. А після сівби залишки вологи швидко використовуються рослинами та випаровуються. Коренева система рослин не може подолати потужну плужну підошву і розташовується лише у верхньому шарі, де не вистачає вологи. Таким чином, у районах з низькою кількістю опадів рослинам не вистачає вологи вже в червні. З цією проблемою легко боротися за допомогою глибокорозпушувачів Раварді. Проведення глибокорозпушування також запобігає розвитку вітрової та водної ерозії ґрунтів на полях.

Глибокорозпушування краще проводити з осені. Навесні, після танення снігів, вода добре вбирається у ґрунт. Цей прийом допомагає вийти у поле у ​​оптимальні терміни. Після руйнування плужної підошви накопичена в глибоких шарах ґрунту волога витрачається рослинами поступово і легко.

Глибокорозпушувачі рекомендується використовувати за будь-якої технології землеробства: як традиційної, так і нульової. При нульовій технології, коли оранка не виробляється, глибокорозпушувачі застосовують не рідше одного разу на 3-5 років для розпушування підошви та переущільненого шару ґрунту. Це дозволяє застрахуватися від посухи та помножити врожай.

Таким чином, використання технології глибокорозпушування дозволяє запобігти нестачі вологи, яку рослини отримують у процесі зростання та розвитку. А значить, не буде втрат урожаю, а тільки його примноження.

ГЛИБОКОРОЗПУШУВАЧІ RAVARDI СЕРІЇ DEEP

Глибокорозпушувачі RAVARDI серії DEEP оснащуються фірмовими стійками Ravardi, які мають плавну геометрію та товщину 36мм. з високоміцної сталі, комплектуючими робочими органами BELLOTA, котками із шипами, що підходить для глибокого розпушування а також мають три положення регулювання катка (плаваюче, фіксоване, підпружинене).

Спеціальна форма стійок забезпечує легке проникнення в ґрунт та відмінний ефект розпушування та перемішування. За один прохід ґрунтовий профіль розпушується на глибину, а поверхня ґрунту інтенсивно перемішується та вирівнюється.

Глибокорозпушувач DEEP 250/5

Глибокорозпушувачі RAVARDI серії DEEP призначені для глибокого розпушення ґрунту, розбиваючи ґрунт на глибині і руйнуючи плужну підошву,...

Глибокорозпушувач DEEP 300/7

Глибокорозпушувачі RAVARDI серії DEEP призначені для глибокого розпушення ґрунту, розбиваючи ґрунт на глибині і руйнуючи плужну підошву,...


Ми на Facebook

Авторські права 2024 © RAVARDI. Усі права захищені. Розробка сайту: Gavrilenko V.V.