Провідний
Виробник
Сільгосптехніки

Виробляємо високоякісні глибокорозпушувачі серії DEEP для глибокого розпушування ґрунту.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ОФІЦІЙНОГО САЙТУ RAVARDI

Підприємство RAVARDI (РАВАРДІ) - Провідний виробник сільгосптехніки, створене в 2017 році з метою дати можливість сільгоспвиробнику отримати техніку європейської якості!

RAVARDI спеціалізується на виробництві високоякісних глибокорозпушувачів серії DEEP для глибокого розпушування ґрунту, розбиваючи грунт на глибині і руйнуючи плужну підошву, покращують циркуляцію води, сприяючи росту кореневої системи.

Глибокорозрихлювачі RAVARDI DEEP сприяють реструктуризації грунту, її вирівнювання і збереженню вологи. Конструкція глибокорозпушувачів дозволяє легко проникати в найглибші шари ґрунту при низьких енерговитратах. Надійні та міцні, глубокорихлювачі RAVARDI DEEP здатні витримувати високі навантаження і працювати в найважчих умовах, опрацьовуючи будь-який тип ґрунту у тому числі і кам'янистий.

Висока якість

При виготовленні техніки використовуються тільки високоякісні та надійні матеріали, відповідно до всіх норм та вимог експлуатації.

Супровід

Надаємо послуги введення в експлуатацію техніки, а також повний комплекс сервісного супроводу – гарантійне та постгарантійне обслуговування.

Комплектація

Залежно від потреб нашого клієнта можливий індивідуальний підбір комплектуючих, а також можливі конструктивні зміни або доробки.

Глибокорозпушувачі RAVARDI серії DEEP

Глибокорозпушувачі RAVARDI серії DEEP оснащуються фірмовими стійками Ravardi, які мають плавну геометрію та товщину 36мм. з високоміцної сталі, комплектуючими робочими органами BELLOTA, котками із шипами, що підходить для глибокого розпушування а також мають три положення регулювання катка (плаваюче, фіксоване, підпружинене).

Спеціальна форма стійок забезпечує легке проникнення в ґрунт та відмінний ефект розпушування та перемішування. За один прохід ґрунтовий профіль розпушується на глибину, а поверхня ґрунту інтенсивно перемішується та вирівнюється.

Глибокорозпушувач RAVARDI DEEP 250/5
Глибокорозпушувач RAVARDI DEEP 300/7
Глибокорозпушувач RAVARDI DEEP 250/5
Глибокорозпушувач RAVARDI DEEP 300/7

Переваги глибокорозпушувачів
RAVARDI серії DEEP!

  •  Рама агрегатів виготовлена ​​з високоміцної сталі;
  •  Завдяки плавній геометрії робочої стійки, агрегати характеризуються меншою витратою палива та зменшеним навантаженням на трактор у порівнянні з аналогами-конкурентами;
  •  Високоміцна робоча стійка Ravardi товщиною 36мм. із захистом зрізним болтом;
  •  Робочі органи підвищеної зносостійкості BELLOTA;
  •  Регулювання бічних крил для додаткового розпушування ґрунту;
  •  Три положення ковзанки: плаваючий, фіксований, підпружинений;
  •  Дворядний самоочисний шпоровий каток, якай забезпечує якісне подрібнення ґрунту;
  •  Підшипниковий вузол преміум класу;

СЕРВIС ТА ПIДТРИМКА

0/7
Обслуговування та підтримка глибокорозпушувачів Ravardi!
A2014_0054.jpg
Інженерно - сервісна служба RAVARDI забезпечує супровід поставок техніки та комплектуючих, проводить якісне складання та введення в експлуатацію техніки.
Служба технічної підтримки RAVARDI миттєво відреагує на рекламаційну заявку та якісно усуне несправність, а також проведе усі діагностичні та профілактичні заходи.
Гарантійно - сервісна служба RAVARDI якісно і в найкоротші терміни здійснює гарантійне і після гарантійне обслуговування всього модельного ряду техніки, що поставляється.

Медіагалерея
Глибокорозпушувачів RAVARDI серії DEEP!

На нашому сайті Ви можете відвідати фото та відеогалерею глибокорозпушувачів РАВАРДІ (RAVARDI) серії DEEP у роботі!

Запчастини до глибокорозпушувачів

RAVARDI пропонує широкий вибір оригінальних та високоякісних запасних частин до глибокорозрихлювачів та робочих органів таких як стійки, долота, бокові ножі, центральні ножі виробництва Bellota (Іспанія).

Щоб забезпечити раціональний та правильний ремонт техніки, необхідно використовувати оригінальні запчастини, які підходять до техніки за всіма показниками. Індивідуальні особливості всіх деталей мають значення. Не можна замінювати деталь на дешеву та низькопробну.

Контакти

Адреса виставкового майданчика:
Українa, Дніпропетровська область,
м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 11
(Донецьке шосе) (ТРЦ "Караван"),
49000

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ
+38 097 581 19 19
+38 099 267 91 91
ПОНЕДІЛОК - НЕДІЛЯ
08:00 - 19:00

Задати питання

Авторські права 2024 © RAVARDI. Усі права захищені. Розробка сайту: Gavrilenko V.V.